C-IT-0200I CIB – Універсальний модуль аналогових входів в корпусі типу IP65
Основні характеристики
• Модуль призначений для універсального підключення аналогового входу до шині CIB з високим ступенем захисту для загального користування.
• Модуль дозволяє вимірювати напругу, струм, опір, опір датчиків температури і термопар, датчики рН, Redox.
• Вибір типу і діапазону вимірювань проводитися перемичкою.
• Модуль линеализирует показання обраного датчика, оптимізує точність вимірювання і перетворює дані в температуру, яка потім передається на центральний блок.
Монтаж – підключення
• Модуль підключений кабель безпосередньо до двопровідної шині CIB, звідки і береться харчування.
• Дроти підключаються через гвинтові клеми які доступні після відкриття верхньої кришки.
• Модуль може бути встановлений під підвісну стелю або на плоску поверхню.
Застосування
• Модуль може використовуватися як віддалений перетворювач аналогового сигналу та подальшої передачі на велику відстань у цифровій формі через системну CIB шину з використанням всіх її переваг, наприклад: передачі до 500 м, при довільної топології.
• Модуль не вимагає незалежного блоку живлення,так як живлення проводиться від самої шини.
• Високий рівень захисту корпусу дозволяє встановити модуль в безпосередній близькості від вимірюваного об'єкта.
• Модуль може бути використаний для вимірювання дуже низької напруги, яке є вихідним значенням від рН і Redox зондів, які використовуються, наприклад, для контролю за станом води в басейні. Зонд повинен бути відкаліброване перед використанням.
Умови експлуатації | |
---|---|
Максимальна температура зберігання | 70 град. |
Мінімальна температура зберігання | -25 град. |
Габаритні розміри | |
Довжина | 125 мм |
Ширина | 100 мм |
Висота | 38 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте